BESTYRELSEN

fra og med 4. april 2017

 

Funktion Navn E-mail Adresse Telefon Mobil Valgt
Formand Nils Munk

kirstennils@hotmail.com

Havnegade 49, 3. tv., 1058 København K 33321328 21411260 2017
Næstformand Hans Henrik Petersen hhpetersen@gmail.com Bellisvej 7, 3050 Humlebæk 49194282 40451104 2016
Best. medlem

Webmaster

Hans-Henrik Fentz hh.fentz@hotmail.com Hyldebærengen 19, 2670 Greve 22907968  22907968

2016

Best. medlem

Tour- & Event Manager

Jens Bolt Kristensen bolt@image.dk Kirsten Piils Vej 12, 2920 Charlottenlund  39641244  22121275 2017
Best. medlem Hans Otto Holmegaard Kristensen hohk@tdcadsl.dk Rugvænget 204, 2980 Kokkedal 49143685 40459020 2017
Best. medlem Ole Schou-Nielsen ole_schou_nielsen@mail.tele.dk Maglegårds Alle 74, 2860 Søborg 39660406 40755554 2016
Best. medlem Lars Valentin lvale@dongenergy.dk Rønnebærvænget 13, 5800 Nyborg 65318995 21385714 2016

Best. medlem

Kasserer

Sekretær

Jørgen Wiedemann j.wiedemann@kabelmail.dk Takshaven 3, 3450 Allerød 48174854 27215854 2017
Best. suppleant Jan Vinther Christensen jan.vinther@webspeed.dk Landlystvej 81, 2650 Hvidovre 36755351  28301632  2017
Best. suppleant Poul Wilhelmsen poulwilhelmsen@yahoo.dk Lonesvej 38, 9800 Hjørring 98925335  40275418 40378114 2017
Best. suppleant Jørgen Witthøft-Rasmussen jwt@pwc.dk Platanvej 18, lejl. 5, 1810 Frederiksberg C 33310169

30380277

40445599

2017
Revisor Peter Olsen olsen2630@gmail.com Gartnerparken 46, 2630 Taastrup 43524714  20416731 2017
Revisor suppl. Hans Beck mhbeck4@gmail.com Espely 4, 2610 Rødovre 36411801  --

2017